bild3.jpg
English (United Kingdom)Italian - ItalyEspañol (spanish formal Internacional)GreekBulgarian (Български)Slovenčina (Slovenská republika)Deutsch (DE-CH-AT)
Home Vzdelávacia Platforma

Vitajte v ENEF vzdelávacej platforme

Použitie energeticky efektívnych technológií v stavebnom priemysle môže výrazne prispieť európskej ekonomike vytvorením pracovných príležitostí v oblastiach, ako je obnoviteľná energia, energeticky efektívne produkty a služby, odpadový manažment, obnova a recyklovanie.

Projekt ENEF je zameraný na vybavenie stavebných MSP v Európe špecifickými kompetenciami, nástrojmi a schopnosťami, aby boli lepšie pripravení na optimalizovanie potenciálnych príležitostí v tejto oblasti. Z toho dôvodu sme vyvinuli inovatívny vzdelávací materiál, metódy a nástroje na pomoc organizáciám, ako je tá Vaša, redukovať emisie, zlepšiť komfort, zlepšiť kvalitu vzduchu, zlepšiť kvalitu konštrukcií, zlepšiť energetické hodnotenie budovy a zlepšiť predajnú hodnotu na európskom realitnom trhu.

Ďalej nájdete 3 odkazy:

ENEF 3D simulačný nástroj: 3D simulačný nástroj predstavuje interaktívny model, ktorý Vám poskytne okamžitú spätnú väzbu o efektívnosti energiu šetriacich opatreniach v budove. Môžete napríklad vidieť efekt výmeny žiarovkových svietidiel za energeticky úsporné svietidlá na celkovú spotrebu energie v budove.

ENEF vzdelávacie materiály: Tu nájdete vzdelávací materiál v siedmych rôznych jazykoch pre Váš kontinuálny profesionálny rozvoj. Rôzne aspekty úspor energie v budovách sú prezentované v siedmych moduloch. Nájdete vzdelávací materiál v oblasti marketingu, fasád, zasklenia, zariadení a iných.

Udalosti: Kliknite na tento odkaz pre prístup do kalendára pripravovaných udalostí týkajúcich sa energetickej hospodárnosti v stavebníctve.

Po preštudovaní si týchto materiálov by ste mali byť schopí porozumieť výhodám zavedenia energeticky efektívnych technológií vo Vašej spoločnosti. Dúfame, že získate nový pohľad na to, ako navrhnúť, vyvinúť a rozvinúť energeticky šetrné stratégie a technológie vo Vašom podnikaní.

Posledná úprava ( Piatok, 19 Október 2012 14:07 )